Сільський голова - Косовець Василь Іванович

Косовець Василь Іванович, народився 05 січня 1962 року в селі Горбачі, вул. 30-річчя Перемоги, 7, Бобровицького району, Чернігівської області, громадянин України. 

В 1968 році  пішов навчатись у Горбачівську восьмирічну школу. З 1977 р. по 1979 р. навчався у Кобижчанській середній школі №1, вивчив факультативний курс з автосправи, отримав права водія.

В 1979 році вступив до Професійно-технічного училища №11 м. Києва, отримав диплом – радіомонтажник третього розряду, був старостою групи, виконав І-розряд по боксу.

З 1980 р. по 1982 р. проходив службу в лавах Радянської Армії.

В 1982 році вступив до Білоцерківського сільськогосподарського інституту ім. Погребняка. В студентські роки організовував будівельні загони; був головою студентської ради гуртожитку №3; отримав громадську спеціальність – громадський юрист консульт; майстер спорту по боксу, здобув професію лікар ветеринарної медицини.

Після закінчення Білоцерківського сільськогосподарського інституту отримав направлення на роботу 01.09.1987 року у колгосп „Більшовик” Бобровицького району, Чернігівської області на посаду головного лікаря  ветиринарної медицини 31.06.1989 році звільнений за власним бажанням.

17.07.1989 року прийнятий на посаду головного лікаря радгоспу „Комунар” Бориспільського району, Київської області. 04.01.1996 року звільнився за власним бажанням.

04.01.1996 року влаштувався в ПП „Київснаб” де займав посаду комерційного директора. 04.05.1996 року звільнився за власним бажанням.

01.06.1996 року прийнятий на посаду завідувача лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи ринку „Сіріус” м. Києва, 11.04.2001 року звільнився за власним бажанням.

03.05.2001 року прийнятий на посаду заступника  директора ТОВ „Ринок „Десна”. З 01.10.2001 року – директор.

За важливий особистий внесок у соціально-економічний розвиток м. Києва, здобутки у професійній та громадській діяльності 24 серпня 2004 року нагороджений цінним подарунком та подякою від Київського міського голови О.О. Омельченко (подяка №30446). 

26 жовтня 2004 року нагороджений Благословенною грамотою за вагомі церковні заслуги перед Українською Церквою Київського Патріархату (побудова храму), вручена Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом.

Неодноразово був нагороджений цінними подарунками та подяками за великі здобутки у реконструкції та будівництві ТОВ „Ринок „Десна” від голови Дніпровської районної ради  у  м. Києві Шевчука О.С.
Не засуджений. Освіта вища. 

В 2010 році рішенням спеціалізованої вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України,  Косовцю В.І. присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук  із спеціальності соціальна педагогіка.

З вересня 2011 року по лютий  навчання у Національній академії державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Місцеве самоврядування» та здобув кваліфікацію магістра державного управління, з відзнакою.

Сімейний стан – одружений.

Дружина – Косовець Вікторія Валентинівна,1978 року народження, працює молодшим інженером Бориспільської виправної колонії №119 с. Мартусівка.

Син – Косовець Артур Васильович, 2001 року народження.

Дочка – Косовець Тетяна Василівна, 1987  року народження.

Сільський голова Мартусівської сільської ради з 2006 року.

Логін: *

Пароль: *