Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мартусівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25897623) був реорганізований і увійшов до складу Гірської громади

Герб села Мартусівка

ОПИС ГЕРБА СЕЛА МАРТУСІВКА

Герб територіальної громади – є символом місцевого самоврядування.

Гербом села Мартусівка є напівкруглий щит жовтого кольору, накладений на декоративний бронзовий картуш, обрамлений листям дуба, який завершує вінець з золотого колосся, зібраного перевеслом.

На щиті зображено щиток пурпурового кольору, обрамлений червоною стрічкою. В центрі пкрпурового щитка зображено срібний восьмигранний кристал, символ правоохоронної системи.

Восьмигранний кристал перетятий на рівні частини.В верхній частині. На голубому фоні сходить золоте сонце, промені якого несуть людям життя на землю. В нижній, зеленій частині, що символізує усе земне, написано1765 рік – перша письмова згадка про Мартусівську, в розетці золотого колосся.

Герб села Мартусівка подає історичні відомості .

ЗМІСТ СИМВОЛІКИ ГЕРБУ СЕЛА МАРТУСІВКА

Основою герба вобрано стилізований восьмиграннийкристал – символ правоохоронної системи.

Зображення восьмигранного кристала -

символізує постійну пильність, незаплямованість, чесність і мужність.

Герб крапового кольору із срібним восьмигранним кристалом в обрамленні золотих колосків пшениці.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування