Радість всім - Христос Воскрес!

Від усього серця хочу привітати Вас з наступаючим найбільшим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Христове Воскресіння  приходить з утвердженням квітучої та теплої весни, що пробуджує не лише природу, а й усі людські надії й сподівання. Це світле свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі. Тож нехай ці Великодні дні нагадають нам, що тільки в єдності й любові ми здатні здолати всі випробування й труднощі, нехай вони підтримують нас та зміцнять наші духовні і тілесні сили, додадуть наснаги, терпіння й милосердя.

Щиро бажаю Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло! Нехай Господь дарує Вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа!

Сільський голова

Василь Іванович Косовець